MacBook Air

تجربه اتفاقات بزرگ در تمام روز

Up to 12hrs. 13-inch MacBook Air.

بیش از 12 ساعت عمر باتری
یک روز شارژدهی مفید

مک بوک ایر با هر بار شارژ به طور شگفت انگیزی تا 12 ساعت کار می کند که به شما امکان کار بدون اتصال به برق از صبح تا عصر را خواهد داد. وقتی صحبت از استراحت می شود، شما قادر خواهید بود تا 12 ساعت از تماشای فیلم از iTunes لذت کافی را ببرید و با 30 روز شارژدهی در حالت آماده باش، تمام هفته مک خود را رها کرده و پس از آن، از همان نقطه ای که کارهای خود را رها کرده بودید به کار خود ادامه دهید.

باریک، سبک، قدرتمند
و آماده برای همه چیز

مک بوک ایر با داشتن نسل جدید پردازنده های i5 و i7 اینتل و گرافیک جدید آن، برای هر کاری آماده است.از ویرایش تصاویر گرفته تا مرور وب، همه چیز با سرعت بسیار بالا انجام خواهد شد و تمام این قدرت در بدنه ای 0.68 اینچی جای گرفته که تنها 2.96 پوند وزن دارد.

پشتیبانی از وای فای 802.11ac
نسل جدید ارتباطات بی سیم

مک بوک ایر با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی وای فای یعنی 802.11ac، سرعت ارتباط بی سیم را به بالاترین حد خود می رساند. تنها کافیست به یک ایستگاه 802.11ac متصل شده تا سرعتی 3 برابر بیشتر از نسل قبلی وای فای را تجربه کنید. همچنین 802.11ac پوشش آنتن بیشتری را نیز ارائه می دهد کا به شما امکان کار آزادانه تر از گذشته را خواهد داد.

حافظه فلش پر سرعت
به سرعت یک چشم به هم زدن

حافظه فلش موجود در مک بوک ایر بیش از 17 برابر سریع تر از یک هارد دیسک 5400RPM عمل می کند. بنابراین هر کاری که انجام دهید بسیار سریع و با قدرت پاسخگویی بالا صورت می پذیرد. مک بوک ایر به لطف حافظه فلش و پردازنده جدید اینتل خود، بسیار سریع روشن و آماده به کار خواهد شد.

نرم افزار های قدرتمند
بهترین ها برای کار و سرگرمی

تمامی مک ها با نرم افزار های Photos، iMovie، GarageBand، Pages، Numbers و Keynote ارائه می گردند تا شما بتوانید خلاقیت و بهره وری بیشتری داشته باشید. همچنین نرم افزار هایی عالی برای ارسال ایمیل، مرور وب، ارسال پیام و تماس های Facetime وجود دارند و با وجود اپ استور می توانید به این لیست بی پایان اضافه کنید.

macOS
به همین خاطر است که هیچ چیز مک نمی شود

macOS سیستم عاملی است که قدرت انجام هر کاری را بر روی یک مک به شما می دهد. macOS Sierra دستیار Siri را همراه با روش های جدیدی برای لذت بردن از تصاویر، خرید آنلاین و بسیاری کار های دیگر به ارمغان آورده است.